Description
Undercounter freezer with 3 drawers.
Capacity: 80L.
A+ Energy Efficient.
Mechanical temperature control.
Color: White.
Dimensions: 85 x 54.5 x 56 cm
€250.00
Undercounter freezer with 3 drawers.
Capacity: 80L.
A+ Energy Efficient.
In stock
Undercounter freezer with 3 drawers.
Capacity: 80L.
A+ Energy Efficient.
Mechanical temperature control.
Color: White.
Dimensions: 85 x 54.5 x 56 cm
| Refrigerators doors | Freezers |
|---|---|
| Brand | Otto |
| Width | 54.5 cm |
| Capacity | 80 ltr |
| Color | White |
| Noise Level (dB) | 42 dB |
| Energy Level | A class |
| Cooling Type | Static/Defrost |
| Height | 85 cm |

We use technologies like cookies to store and/or access device information.