Description
- Fridge Capacity 94 l
- Freezer Capacity 13 l
- Height 84cm, Width 54cm, Length 55cm
Otto MRF115 Single Door Refrigerator, E energy class and total net capacity of 107L. Features LowFrost cooling system with manual defrost, adjustable shelve in maintenance, a bottle holder on the door and big vegetable drawer. In addition it has internal LED lighting and the ability to change the direction of the door.
| Brand | Otto |
|---|---|
| Width | 54 cm |
| Capacity | 107 ltr |
| Color | White |
| Noise Level (dB) | 39 dB |
| Energy Level | E class |
| Refrigerators doors | One Door |
| Cooling Type | Static/Defrost |
| Height | 84 cm |





We use technologies like cookies to store and/or access device information.