Description
Inverter optional
Total no frost design
Multi airflow cooling system
Electronic control
Interior LED light
251 ltr capacity
Frameless design
Reversible door
45 dB noise level
€378.00
Inverter optional
Total no frost design
Multi airflow cooling system
Electronic control
Interior LED light
55x168cm
Frameless design
Reversible door
In stock
Inverter optional
Total no frost design
Multi airflow cooling system
Electronic control
Interior LED light
251 ltr capacity
Frameless design
Reversible door
45 dB noise level
| Refrigerators doors | Two Doors |
|---|---|
| Brand | Otto |
| Capacity | 251 ltr |
| Color | White |
| Cooling Type | No Frost |
| Energy Level | E class |
| Noise Level (dB) | 45 dB |
| Width | 55 cm |
| Height | 168 cm |





We use technologies like cookies to store and/or access device information.