Description
-
Model: KQD114VPX
- 4 Door – freezer bottom
- Energy Class E
- 37 dB noise level
- Net Capacity: 565 liters
- Color: STEEL
- Electronic display on door
- Water Dispenser : Automatic
- Water Filter
€1,950.00
Blomberg KQD 1254 XN Refrigerator Cabinet 565lt No Frost H182xW90.8xD70.5cm Inox
In stock
| Brand | Blomberg |
|---|---|
| Width | 90 cm |
| Capacity | 565 ltr |
| Color | Silver |
| Noise Level (dB) | 37 dB |
| Energy Level | E class |
| Refrigerators doors | Four Doors |
| Cooling Type | No Frost |
| Height | 182 cm |
| Special Offer | Black Friday Offers |
You must be logged in to post a review.





We use technologies like cookies to store and/or access device information.
Reviews
There are no reviews yet.