Description
Energy Class: F
Capacity: 85 lt
Annual Energy Consumption: 110 kWh
Color: White
Dimensions (H x W x D): 85.5 x 47 x 44.2 cm
Noise Level: 40 dB (quiet operation)
€185.00
Energy Class: F
Capacity: 85 lt
Annual Energy Consumption: 110 kWh
Color: White
Dimensions (H x W x D): 85.5 x 47 x 44.2 cm
In stock
Energy Class: F
Capacity: 85 lt
Annual Energy Consumption: 110 kWh
Color: White
Dimensions (H x W x D): 85.5 x 47 x 44.2 cm
Noise Level: 40 dB (quiet operation)
| Refrigerators doors | One Door |
|---|---|
| Brand | Otto |
| Width | 47 cm |
| Capacity | 85 ltr |
| Color | White |
| Noise Level (dB) | 40 dB |
| Energy Level | F class |
| Cooling Type | Static/Defrost |
| Height | 85.5 cm |

We use technologies like cookies to store and/or access device information.